Завітала осінь до нас в Україну,

Одягла в червоне намисто калину.

Бо ж вкраїнська осінь – це пишні жоржини,

Айстри різнобарвні, горішки ліщини.

Багатими врожаями, смачними овочами,

Яблуками, сливами, грушками красивими.

Україна на весь світ врожаями славиться,

Житом та пшеницею, білою паляницею.

У Дністрівському  навчально-виховному комплексі  7 жовтня було проведено осінній ярмарок: «Що ти нам подарувала, Осінь золота?!». На святі були присутні учні 5-9 класів, класні керівники, адміністрація та учителі-придметники.

На свято завітали Козачок та Українка з короваєм та кошиком з овочами й фруктами. Учні запросили на свято Осінь і її брата Урожая. Вони привітали учнів віршами, загадували загадки та організували рухливі ігри.

Після цього кожен клас презентував свої вироби з природних матеріалів. Учні декламували вірші та розповідали легенди про калину, вербу, квіти. В кінці свята журі вручило грамоти за перше, друге та третє місце та відзначило кращі роботи учнів.

Спасибі Вам, учителі, за душу відкриту,

За ласку, турботу, любов, доброту.

Живіть довго – довго, милуйтесь цим світом.

Хай завжди для вас ніжні квіти цвітуть

Прекрасною осінню в кожну школу приходить учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють мальви, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

То ж сьогодні,  30 вересня, усі учні Дністрівського НВК  зустріли своїх   улюблених  учителів квітами, найтеплішими та найщирішими вітаннями.

Діти дарували своїм учителям щирі слова подяки та шани за їхнє терпіння, жертовну працю та віру у своїх учнів. Також ведучі свята провели урок для вчителів на тему: «Учитель спокою не зна , учитель завжди у тривозі».   На завершення свята нагородили усіх вчителів символічними медалями в різних номінаціях.

Цього дня у Дністрівському НВК працювало учнівське самоврядування.

Діти з особливою відповідальністю віднеслися до своїх  доручень та випробували себе у ролі вчителів-предметників

Вересень немов учитель,
Двері школи відчинив,

Школярів дзвінком врочистим
 До навчання запросив

Здрастуй школо, здрастуй, рідна!
             Здрастуй, любий клас!
             В першовересень привітно
              Ти стрічаєш нас!

1 вересня 2016 р. у Дністрівському навчально-виховному комплексі відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

На нашому святі були присутні: представник управління освіти райдержадміністраціі методист Євгена Вікторівна Яцишена, директор ТОВ «Трітікум- АТ» - Станіслав Васильович Грифлюк. А також: сільський голова – В’ячеслав Миколайович Цекало, голова батьківського комітету Ігор Григорович Гричанюк, ветерани освітянської ниви.

За традицією всіх присутніх привітала з початком нового 2016-2017 н. р. директор Дністрівського НВК Цекало Зоя Іванівна та вручила похвальні листи і букварики першокласникам.  Побажав успіхів у навчанні Станіслав Васильович Грифлюк та подарував у клас першокласників телевізор. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова В’ячеслав Миколайович Цекало.

Наприкінці свята всі присутні були запрошені на перший урок присвячений 25-й річниці незалежності України.

Нема результатів.