Дністрівський НВК

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Дністрівський НВК

З нагоди 98-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української  Народної Республіки та з метою належного відзначення у 2017 році Дня Соборності України, виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму і гордості за свою державу,  в Дністрівському НВК було проведено ряд заходів:

Педагогом –організатором Костюк І. І проведено лінійку- пам’яті до Дня Соборності України «Україна – єдина соборна держава»;

Виставка дитячих малюнків «Я славлю свою рідну Україну»;

Бібліотекаром підготовлено в шкільній бібліотеці  виставку «З Україною в серці»;

Вчителем історії Грифлюк Л. А. проведено урок патріотичного виховання  «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг»;

Класним керівником 1 класу Крушенівською М. М. організовано  урок-спілкування «Це моя Україна»;

Класним керівником 3 класу Чебан Т. В.  проведено виховну годину «Україна - єдина»

Гацманюк А. А. класний керівник 5 класу зі своїми учнями провела  пізнавальну годину «День Соборності України»

Класним керівником 7 класу проведено лекцію-презентацію « 22 січня -День Соборності України»

Дністрівський НВК

Формування в учнів ціннісного ставлення особистості до праці зумовлює виховання у них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, бажання творити добро. Саме з цією метою сьогодні, 6 березня  2017 року у  Дністрівському навчально – виховному комплексі  пройшов  трудовий десант серед учнів 1 – 9  класів.

Кожен класний колектив отримав невеличку пришкільну ділянку, яку повинен прибрати. І треба сказати, що вже невдовз і стежинки до навчального закладу  так і вабили чистотою, а пришкільний сад  став зеленим. Особистим прикладом вчителі комплексу надихали учнів  до шляхетної справи – благоустрою рідного дому, в якому ми всі живемо і який має назву – Планета Земля.

Дякуємо усім  за старання!

Дністрівський НВК

27 лютого у Дністрівському НВК вчителем історії Грифлюк Л. А. було проведено виховний захід присвячений  пам’яті    героїв  Крут:  «Над Крутами – круки…».  Учні  закріпили та поглибили знання учнів про події під Крутами  29 січня 1918 року,  вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Переглянули відеофрагменти про історичні події, послухали відомі поезії «Балада про Крути», На Аскольдовій могилі… Виховний захід сприяв розвиткові національної свідомості та почуттю патріотизму, вихованню поваги до героїчних вчинків людей.

В шкільній бібліотеці  Грифлюк Т. В. оформлено виставку «Пам’яті героїв Крут.»

Дністрівський навчально-виховний комплекс

Нехай тільки радість несе рік Новий,

Хай щастя й добробут несе у ваш дім,

Нехай Україна навік процвітає,

А Господь здоров’я всім посилає.

29 грудня 2016 року у Дністрівському НВК було проведено Новорічні ранки для учнів початкової школи. Маленькі школярі поринули у світ казки, так учні 1 класу показали інсценівку казки «Рукавичка», другокласники перенеслися в казку «Курочка Ряба», учні третього класу потрапили в казку на новий лад «Дванадцять місяців», у якій були і феї, і принцеси, і пірати, і бідна дівчина, що серед зими, в лісі шукала підсніжники. Учні четвертого класу завітали на святкування з вітальною програмою. Вони привітали всіх з Новим Роком, загадували загадки та проводили з початківцями веселі конкурси та розваги.

У ввечері цього ж дня на Новорічне святкування були запрошені учні 5-9 класів. Старшокласники представляли свої Новорічні костюми, змагалися у конкурсі «А я вмію гарно…». Кожен клас підготував конкурсну програму для учнів школи, це були і «Нагодуй півника», «Хто швидше віднайде цукерку», «Ламбада», «Пантоміма», «Зобрази прислів’я» та багато інших цікавих конкурсів. Всіх переможців вітали солодким подарунком – цукерками. Закінчилося святкування Новорічною дискотекою.

30 грудня святкували прихід Нового Року найменші вихованці – дитячий садочок. Маленькі артисти вразили всіх різноманітністю та яскравістю своїх костюмів. Там були і Дюймовочка, і Принцеси, і Метелики, і Снігова Королева, і навіть справжні Мушкетери. Діти водили хороводи, співали пісень, декламували вірші.

І традиційно на кожну святкову програму завітав Дід Мороз та Снігурочка. Вони вітали  з Новим Роком і подарували всім учням і вихованцям навчально-виховного комплексу солодкі подарунки, а також діти отримали хороший настрій, гарні враження, море несподіванок і з нетерпінням будуть чекати наступного Нового Року.

Дністрівський навчально-виховний комплекс

Святий отче Миколаю!

Мою хату не минай,

Подаруй мені потіху

І торбину повну сміху,

І здоров’я для родини,

Красну долю для Вкраїни!

Сьогодні 19 грудня у Дністрівському навчально-виховному комплексі була організована вітальна група у складі Святого Миколая та двох Ангелів. Вони завітали у дитячий садок та до учнів початкових і старших класів, привітали їх зі святом, у віршованій формі розповіли про дане свято та вручили дітям дитсадка та початкової ланки подарунки.